piątek, 13 grudnia 2013

Pakowanie prezentówW zeszłym roku obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie będę pakowała (a raczej wkładała) prezentów w świąteczne torebki!  A że miałam dużo czasu, (bo L był w brzuchu) łatwo było ambitny plan wcielić w życie. Potrzebnych było kilka kolorowych papierów, wstążek, gałązek i małych dekoracyjnych elementów. Pare wieczorów z rzędu spędzonych na zabawie w pakowanie,a  radość najbliższych z rozpakowywania- bezcenna!
W tym roku również nie wyobrażam sobie innego opakowania, a raczej ozdobienia prezentów. Przypuszczam, że może zająć mi to więcej czasu z uwagi na posiadanie raczkującego Pomocnika, którego 
interesuje wszystko, a to co szeleści to już najbardziej:)


Tym razem chciałabym postawić na szary papier, ale zanim to nastąpi (pakowanie prezentów dopiero w Polsce) przedstawiam garść inspiracji:)


 
1
Szary papier chyba będzie numerem 1 także u mnie. Wystarczy kawałek tasiemki, kilka białych koronkowych serwetek i małe dzieła sztuki gotowe.


2
Szary papier dominuje na prezentowanych zdjęciach. Tutaj ozdobiony gałązkami igliwia:)

34


5


6


7
Idealny pomysł na zapakowanie prezentów dla naszych Mężczyzn:)

8
Niekiedy wystarczy to, co mamy w domu. Nie musimy nic specjalnie kupować, wystarczy się dobrze rozejrzeć.

9
Skrzydełka anioła wycięte z białej tektury i już nasze pierniczki mogą iść na prezent.

10
Pompony od starych czapek, bombki, dzwoneczki, girlandy, łańcuchy choinkowe. Wszystko jest dozwolone:) Nie pozostaje zatem nic innego jak zakasać rękawy, włączyć świąteczną muzykę, puścić wodze fantazji i do dzieła!

11


12
Idealny pomysł dla łasuchów:)

Wszystkie prezentowane przeze mnie prezenty łączy jedno...są tak piękne że szkoda je rozpakowywać!