czwartek, 12 grudnia 2013

Świąteczny wygląd kominka

Nie może chyba być nic przyjemniejszego nic zimowy wieczór spędzany przed kominkiem. Zazdroszczę wszystkim szczęśliwym posiadaczom:) Ja, co najwyżej, (jak dobrze pójdzie) będę szczęśliwą posiadaczką biokominka. Dobre i to.
Tymczasem mam kilka pięknych, typowo świątecznych wnętrz.1
Najbardziej klasycznie udekorowane wnętrze. Dominacja czerwieni. Raczej nie jestem miłośniczką tego koloru, jednak jeśli chodzi o świąteczne dekoracje to ten kolor jest u mnie obowiązkowy. Wszystko równoważy  zieleń choinki i biel. 
Oj, chciałoby się usiąść na tej sofie pijąc herbatę i patrzeć na ogień z kominka.2
To wnętrze przywodzi na myśl wiejski domek. Naturalne ozdoby z gałązek świerku, szyszek to lubię najbardziej. Fotel i sofa wyglądają na  baaaardzo wygodne.

3Patrząc na to wnętrze wyobrażam sobie dzieci zebrane wkoło kominka słuchające przed snem "Opowieści wigilijnej". Może dlatego, że sama uwielbiam tą książkę. Jest tak ciepłe, bezpieczne i przytulne.

4


Piękny biały, wielki kominek w cudownym wnętrzu. Znowu naturalne dekoracje i ten kosz z jabłkami...:) Podobają mi się też te dwie kozy. Ja w tym roku zdecydowałam się na ich małą wersję, (wiadomo, życie na walizkach). Za rok mam zamiar pokusić się o większy egzemplarz:) 
Może stanie dumnie wreszcie na NASZYM tarasie zimowym....

5


6
Bardzo podobają mi się wszelkiego typu koce, narzuty, pledy, poduszki o grubym, warkoczowym splocie. Dywan oczywiście też w moim guście,a fotel i kule chętnie bym przygarnęła.  Jest tak pięknie, że  nawet brak czerwieni mi nie przeszkadza.

Na koniec trzy wnętrza w chłodniejszej i bardziej minimalistycznej odsłonie.

7


8


9

Biało wszędzie....nawet choince się oberwało:)

 Ciekawe czy znaleźliby się śmiałkowie na takie drzewko...?